GENEL BİLGİLER

Otelimiz 4000 metrekarelik bir alana kurulu olan, Türkiye'nin cennet bölgesi olarak bilinen, turizm'in kalbi Alanya'nın Okurcular Bölgesi'nde yer almaktadır. Konum olarak Antalya Havalimanı'na 80 km, Alanya Şehir Merkezi'ne 32 km, Manavgat Şelalesi 6 km, Side Antik Tiyatrosu 8 km, Apollo ve Athena Tapınakları 9 km mesafededir. Tesisimizde toplam 230 yatak kapasitesine sahip, 37 standart oda, 30 bungolow oda, 3 famiy suit oda olmak üzere toplamda 70 oda bulunmaktadır. Ayrıca Türk ve Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerinin sunulduğu yaklaşık olarak 250 kişilik kapasitesi ile ana restoran kapalı alanda hizmet vermektedir.

KONAKLAMA

Otelimizde toplam 230 yatak kapasitesine sahip, 37 standart oda, 30 bungolow oda, 3 famiy suit oda olmak üzere toplamda 70 oda bulunmaktadır. Odaların tamamı modern ve ferah bir şekilde dizayn edilmiştir. Standart odalar, 26 - 29 metrekare genişliğinde, Aile odaları 33 metrekare genişliğinde, Bungolow odalar ise 30 metrekare genişliğindedir. Aile odalarında 1 çift kişilik yatak ve 1 tek kişilik yatak, Bungolow odalarda ise 1 yatak odası ve 1 salondan oluşmaktadır ve ara kapı mevcut değildir.

YİYECEK İÇECEK BİLGİLERİ

Albatros Beach Hotel, yaz sezonunda her şey dahil, kış konseptinde yarım pansiyon olarak hizmet vermektedir. Ayrıca Türk ve Dünya mutfaklarının eşsiz lezzetlerinin sunulduğu yaklaşık olarak 250 kişilik kapasitesi ile ana restoran kapalı alanda, terasta ise 400 kişilik restoran kapasitesi ile sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri açık büfe olarak sunulmaktadır Sabah kahvaltısı açık büfe saat 07:00- 10:00 arası, Geç kahvaltı 10:00-10:30 arasında, Öğle yemeği açık büfe 12:30-14:00, Snack 15:00-18:00( aparatif yiyecekler, pizza, hamburger, sandwich), Akşam yemeği açık büfe saat 19:00- 21:00 arası hizmet vermektedir. Ayrıca bütün yerli alkollü ve alkolsüz içecekler saat 10:00-23:00 arsı ücretsizdir. Pool bar ( yerel alkollü alkolsüz içecekler) 10:30-23:00 arası ücretsiz, Pool bar (yerel alkollü alkolsüz içecekler 23:00- 02:00 arası extra ücretlidir. Ayrıca içecekler şişede servis edilmememktedir. Taze meyve suları, alkollü ve alkolsüz şişe içecekler, import içecekler extra ücretlidir. 

AKTİVİTE BİLGİLERİ

Tesisimiz, sevdiklerinizle ve ailenizle keyifli ve eğlenceli bir tatil anlayışı ile hizmet vermektedir. Yaz sezonunda faliyette olan açık havuzumuz ve çocuk havuzları ile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca güneşlenme terasında içeceklerinizi yudumlayıp, güneşin doğuşu ve batışına tanıklık edebilirsiniz. Ayrıca yetişkinler için olduğu gibi çocuklar için de düşünülen çocuk havuzu ve çocuk klübünden ve ortak Tv alanından faydalanabilirsiniz. Bölge içerisinde bulunan bir çok tarihi alanları gezip, şehri keşfetme imkanına da sahip olabilirsiniz. Misafirlerimizin tesisimizden ekstra ücretli olarak faydalanabilecekleri diğer hizmetler Döviz/alım satım, araba kiralama servisi, havalimanı servisi, tur danışmanı hizmetleridir. 

HAVUZ BİLGİLERİ

Tesisimiz denize sıfır konumda bulunmaktadır ve kendisine ait plajı bulunmaktadır. Tesisimizde ayrıca havuzda ve denizde şezlong ve şemsiye ücretsizdir. Yaz sozunuda faliyette olan 1 adet yetişkinler için açık havuzu ve çocuk havuzu bulunmaktadır. Açık havuzumuz 120 metrekare boyutlarında ve 140 cm derinliğindedri. Çocuk havuzumuz  ise 25 metrekare boyutlarında ve 40 cm derinliğindedir. Açık havuzumuzda ayrıca su kaydırağı da mevcuttur. 

Ücretsiz Wi-Fi

Tesisimizin genel kullanım alanlarında ve odalarda ücretsiz internet hizmeti bulunmaktadır.